Toplu sonuçlar
Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. ve Spor Toto 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi
Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta Gebzespor ile Aydınspor arasında yapılan karşılaşma, Gebzespor'un 2-1 yenik durumdayken, 48. dakikada sahadan çekilmesiyle yarıda kaldı.
Liglerde alınan sonuçlar şöyle:
Spor Toto Süper Lig
Gençlerbirliği-Gaziantepspor............................( 2 - 2 )
PTT 1. Lig
Bucaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor........................( 4 - 2 )
1461 Trabzon-Adana Demirspor............................( 0 - 1 )
Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor............( 1 - 0 )
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup
Denizli Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor 0 - 1
Balıkesirspor-İskenderun Demirçelikspor 2 - 0
Yeni Malatyaspor-Körfez Futbol Kulübü 1 - 0
Eyüpspor-Ofspor 0 - 1
Anadolu Selçukluspor-İnegölspor 1 - 1
Bayrampaşaspor-Çamlıdere Şekerspor 2 - 1
Tokatspor-Altay 1 - 1
Kızılcahamamspor-Alanyaspor 3 - 1
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup
Ünyespor-İstanbul Güngörenspor 0 - 1
Polatlı BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor 1 - 1
Tarsus İdmanyurdu-Bandırmaspor 1 - 1
Sarıyer-Hatayspor 2 - 0
Giresunspor-Nazilli Belediyespor 0 - 0
Sakaryaspor-Pendikspor 2 - 4
Tepecikspor-Turgutluspor 0 - 0
Çankırıspor-Fethiyespor 1 - 2
Spor Toto 3. Lig 1. Grup
Sandıklıspor-Fatih Karagümrük 5 - 2
Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor. 1 - 1
Belediye Vanspor-Bergama Belediyespor 1 - 0
Beşikdüzüspor-İstanbulspor 0 - 1
Tekirova Belediyespor-Orhangazispor 2 - 0
Kastamonuspor-Siirtspor 1 - 1
Anadolu Üsküdar 1908-Gölcükspor 1 - 0
Çorumspor-Kırıkhanspor 0 - 1
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor. 2 - 2
2. Grup
Derince Belediyespor-İskenderunspor 1967: 1 - 1
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Silivrispor 3 - 1
Menemen Belediyespor-Ümraniyespor. 0 - 0
Dardanelspor-Manavgat Evrensekispor 0 - 0
Batman Petrolspor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü 3 - 1
Adıyamanspor-Bursa Nilüferspor 1 - 3
Erzincan Refahiyespor-Hacettepe 2 - 1
Kilimli Belediyespor-Belediye Bingölspor 1 - 1
3. Grup
OYAK Renault-Erzurum Büyükşehir Belediyespor 1 - 0
Beylerbeyi-Çorum Belediyespor 3 - 0
Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor. 0 - 0
Isparta Emrespor-Darıca Gençlerbirliği 1 - 2
Elazığ Belediyespor-Diyarbakırspor.. 3 - 0
Mardinspor-Arsinspor. 0 - 4
Kahramanmaraş Belediyespor-Kocaelispor 1 - 3
Keçiörengücü-Maltepespor: 2 - 0
Altınordu-Yimpaş Yozgatspor. 2 - 0